loader

Prodej rodinného domu 353 m², pozemek 2 166 m² Ve Vilách, Jihlava - Horní Kosov

Ve Vilách 431/14, Jihlava - Horní Kosov

Prodej rodinného domu 353 m², pozemek 2 166 m² Ve Vilách, Jihlava - Horní Kosov

Nabízíme na prodej urbanisticky výjimečný dvoupodlažní dům s jedinečnou zahradou o velikosti 7+kk a podlahovou plochou 333,5 m2 (zastavěná plocha 375 m2), obestavěný prostor 1638 m3 na pozemku o rozloze 1598 m2. Dům je v osobním vlastnictví a nachází se na okraji zástavby rodinných domů, sousedící s volnou krajinou.

Hlavní vstup je z úrovně přilehlé komunikace pomocí vstupní šatny, z této šatny je možné se dostat do garáže, ale hlavně zpřístupňuje obývací pokoj s částí jídelny a kuchyňským koutem, který je hlavní místností celého domu. Z tohoto pokoje je možné se dostat do chodby s ložnicemi či pomocí otevřeného schodiště do 1.NP. Také je z tohoto pokoje přístupná toaleta a terasa orientovaná na východ. V severní části navazující na obývací pokoj se nachází 3 ložnice, každá se svou privátní koupelnou. Ze všech těchto ložnic je přístupný balkon, který vede po severním obvodu objektu. Pomocí schodiště je dostupné spodní patro, kde se nachází technické zázemí domu s možností skladování, dále místnost využívaná jako pracovna, do které je i samostatný přístup z exteriéru. Dále se zde nachází pokoj, koupelna a samostatné WC. Ve východní části se nachází relaxační zóna s vnitřním bazénem s vyhřívanou vodou a protiproudem a také prostor sloužící jako posilovna. Dvougaráž pro 2 vozy a další 2 je možno zaparkovat na pozemku před domem.

Vilový dům je proveden jako atypicky řešený monolitický skelet kombinovaný s keramickou vyzdívkou. Střecha je kombinací dvou střech různé výšky, kdy jižní strana s mírnějším sklonem je provedena jako zelená střecha se skalničkami a severní strana je pultová s plechovou střešní krytinou. Vilový dům je zateplen a opatřen hladkou fasádní omítkou, která je ze severní a východní strany doplněná v části nad balkonem obkladem ze dřeva.

Architektura stavby je definována jednoduchou formou bez jakékoliv okázalosti a snahy o zviditelnění stavby v lokalitě.
Exteriér i interiér rodinného domu jsou v nadčasovém provedení, mezi zajímavé prvky patří pohledový beton, probarvovaný beton, betonové dlaždice, zámková dlažba. Podlahovou krytinu tvoří dřevo, švédské desky a keramická dlažba.

Vytápění je řešeno pomocí plynového kotle s rekuperací, který zajišťuje vytápění domu, ohřev teplé vody a dále ohřev vody v bazénu. Dům má osazeny deskové radiátory a v obývacím pokoji, v koupelnách a v prostoru bazénu je podlahové vytápění. Dům je dále napojen na el. energii, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci i plynovod. Dále má dům osazen klimatizační jednotky, má provedeny rozvody domovního telefonu a je napojen na elektronický zabezpečovací systém.

Architekti kladli důraz na zachování specifického a poměrně velkého pozemku, konkrétně na zachování jeho spojení s okolním přírodním prostředím. Zahrada tak plynule navazuje na okolní přírodu.

O další podrobnější informace nebo o prohlídku domu mě kontaktujte.

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč14 950 000 Kč 584 441 EUR
Evidenční číslo:00334
KategorieRodinné domy
LokalitaVe Vilách 431/14, Jihlava - Horní Kosov
OkresJihlava
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná353 m²
Plocha pozemku2.166 m²
Plocha zastavěná375 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Rok kolaudace2000
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Bezbariérovýne
Míst k parkování2
Parkováníano
Garážano
Počet garáží2 + 2
Balkónano
Terasaano
Bazénano
Sklepano
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Nemovitost na mapě

Ing. Petr Dvořák

Prodávající makléř

Ing. Petr Dvořák
Tel.: +420 732 903 030
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.