loader

Prodej bytu 3+kk 101 m² Koulova , Praha 6 - Dejvice

Koulova 1567/5, Praha - Dejvice

Prodej bytu 3+kk 101 m² Koulova , Praha 6 - Dejvice

Nabízíme na prodej exkluzivní 3+kk byt, který se vyjímá svým vynikajícím stavem, přičemž kvalita a pocit novosti jsou zde na každém kroku patrné. Jeho klenotem je unikátní terasa s dechberoucími výhledy, umístěná v Dejvicích. Tato oblast se vyznačuje jedinečnou kombinací moderního života a historického kouzla, s nezaměnitelným duchem místa, který je patrný jak z terasy, tak z celkové atmosféry bydlení. Výhody bytu jsou umocněny jeho umístěním v úspěšném projektu přístavby z roku 2006 na šestém patře renovovaného historického domu, s pohodlím výtahu, který usnadňuje přístup. Na patře se nachází pouze jeden soused, což zajišťuje pocit soukromí a klidu, a to ještě podpořené skvělými sousedskými vztahy.

Nezávislost a efektivní řízení tepla v bytě zajišťuje samostatný plynový kotel, přičemž celková plocha 101 m2, včetně 11 m2 terasy, poskytuje ideální prostor pro odpočinek s nádhernými výhledy. Obývací pokoj s terasou je orientován na západ, zatímco dvě ložnice nabízí pokojnou atmosféru na východ. Byt je moderně vybaven, včetně klimatizace, a nabízí promyšlené dispoziční řešení s pracovnou, šatnou a užitkovou místností za koupelnou s pračkou a sušičkou. Kuchyně je plně vybavena kvalitními vestavnými spotřebiči.

Interiér bytu zdobí luxusní dubové parkety, které dodávají domácí pohodlí, zatímco pro WC, koupelnu a užitkovou místnost byla zvolena kvalitní dlažba. Byt vyniká svou dispozicí, světlými a vzdušnými prostory, které v kombinaci s klidným prostředím podtrhují jedinečnost tohoto bydlení. Součástí domu je také udržovaná zahrada s posezením.

Lokalita v Dejvicích se pyšní svým jedinečným charakterem a přispívá k nezapomenutelnému pocitu z bydlení. Ideální pro rodinný život, oblast nabízí bohatou občanskou vybavenost včetně škol, školek, obchodů a kulturních zařízení. Dostupnost stanice metra Dejvická, pouhých 10 minut chůze, zajišťuje snadný přístup do centra města.

Tento byt je skvělou volbou pro ty, kdo hledají kombinaci moderního komfortu a jedinečné atmosféry historické části Prahy, a to vše při nízkých nákladech na bydlení - 2 610 Kč za domovní poplatky plus energie, což z něj činí výjimečnou nabídku na trhu.

Cena:přepnout na Europřepnout na Kč13 950 000 Kč 550 514 EUR
Poznámka:včetně provize
Evidenční číslo:00802
KategorieByty 3+kk
LokalitaKoulova 1567/5, Praha - Dejvice
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná101 m²
Plocha podlahová101 m²
Podlaží umístění7. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Datum ukončení výstavby25. březen 2024
En. náročnost b.D - Méně úsporná
Ukazatel ENB109 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Výtahano
Terasaano (11 m²)
TelekomunikaceInternet
DopravaMHD
TopeníÚstřední plynové

Nemovitost na mapě

Petr Dvořák

Prodávající makléř

Petr Dvořák
tel.: +420 732 903 030

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.