loader

Hledám

Vašich potřeb

Pojďte s námi spolupracovat

Reality Dvořák je česká rodinná firma, která si zakládá na přátelském přístupu. Staňte se svým vlastním pánem, získejte kvalitní zázemí a mentoring majitele. A to bez dalších nákladů, do začátku Vám rádi pomůžeme.

Profesionální zázemí

K ruce Vám zdarma poskytneme profesionály za slovo vzaté. Spolupracujeme s fotografy, interiérovými designéry a architektem, kterýzhotovuje půdorysy, 2D a 3D vizualizace ve SketchUPu.

Inzerce na Realitních Serverech

Nemovitosti se inzerují na všech realitních serverech s velmi intuitivním ovládáním díky realitnímu softwaru Realman. Stačí jeden klik a nabídka se zobrazí na nejsledovanějších portálech. Realman poskytuje také sledování konverzí a dalších statistik. Inzerce je pro Vás zdarma.

Mentoring od majitele firmy a vzdělávání

Majitel firmy Vás vždy přivítá s otevřenou náručí a ochotně Vám poradí nebo pomůže. Pokud si nebudete s něčím jisti, máte se na koho obrátit. Také Vám zaplatíme dvě školení ročně, kde se setkáte s dalšími kolegy z oboru a získáte cenné znalosti.

Kancelář v centru Prahy 24/7

Kancelář na skvělé adrese Vám bude k dispozici nepřetržitě. Ušetříte za pronajmutí vlastní kanceláře, získáte tak místo na schůzky s Vašimi klienty apotřebný klid na práci.

Bez dodatečných nákladů

Nebudete vynakládat velké částky za inzerci, fotografy, právníky a další, protože vše uhradí firma Reality Dvořák. Tím pádem se můžete plně věnovat práci.

Právní servis

Spolupracujeme se zavedenou advokátní a notářskou kanceláří v sídle firmy, která nám zaštiťuje veškerou právní dokumentaci.

Zakládáme si na přátelské a podporující atmosféře

Reality Dvořák je česká rodinná firma, která se na trhu vyskytuje již 5 let. Díky spolupráci s námi si více vyděláte a získáte maximální podporu majitele firmy – pana Dvořáka, který Vás ochotně provede celým procesem. Také Vám poskytne cenné rady a zkušenosti, které nasbíral při své dlouholeté kariéře realitního makléře.

V naší firmě klademe důraz na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, proto zajišťujeme fotografie, vizualizace, půdorysy, virtuální prohlídky a homestaging od ostřílených profesionálů. Nemovitost Vám k prodeji připraví interiérový designer. Specialisté za kamerou vyfotí kvalitní fotografie (třeba i z ptačí perspektivy), také zrealizují dech beroucí matterport 360° prohlídku či videoprohlídku. Architekt zhotoví půdorysy, 2D a 3D modely ve SketchUPu. Právníka a notáře máme dokonce pod jednou střechou. Tyto doplňkové služby jsou pro Vás plně k dispozici a zdarma.

Díky prezentaci nemovitostí na nejvyšší možné úrovni se u nás dostanete k lukrativnějším zakázkám a zajímavým klientům, proto si více vyděláte a získáte zkušenosti. Propracované nabídky k inzerci zveřejňujeme a topujeme na předních realitních portálech prostřednictvím softwaru Realman.

V realitách se pohybujeme už více jak 5 let, máme cenné zkušenosti, které Vám rádi předáme. Také chápeme důležitost networkingu v oboru a vzdělání, proto Vám poskytneme alespoň dvakrát do roka vzdělávací semináře.

Neradi pracujete z domu? Do kanceláře na skvělé adrese v centru Prahy můžete docházet v jakoukoli denní dobu. Nestíháte si vyzvednout od klienta klíče nebo dokumenty? Nevadí, vše si nechejte dodat na recepci, která je též k dispozici neustále.

Náklady na zakázkuKonkurenceReality Dvořák
Měsíční poplatky3 500 Kč0 Kč
Fotograf1 500 Kč0 Kč
Virtuální a video prohlídka3 500 Kč0 Kč
Web nemovitosti5 000 Kč0 Kč
Homestaging1 500 - 30 000 Kč0 Kč
Topování inzerce na portálu Realman1 000 Kč0 Kč
Půdorysy 2D a 3D vizualizace, modely ve SketchUPu2 500 Kč0 Kč
Právní servis8 000 Kč / 11 000 Kč0 Kč
Celkem náklady26 500 Kč - 57 500 Kč0 Kč

Těšíme se na Vás!

Napište nám:

[email protected]